2024 Playoffs
United
Week 1 - Friday March 8th
P1 @ 8:00pm - 2nd Flyers
4 vs. 6th Sharks
1
P1 @ 9:00pm - 3rd BlackHawks
0 vs. 4th Bruins
5
Sunday March 10th
P1 @ 8:00pm - 1st RedWings
2 vs. 5th Oilers
2
Week 2 - Friday March 15th
P2 @ 8:00pm - 1st RedWings
4 vs. 4th Bruins
2
P2 @ 9:00pm - 2nd Flyers
2 vs. 5th Oilers
5
Sunday March 17th
P2 @ 8:00pm - 3rd BlackHawks
4 vs. 6th Sharks
2
Week 3 - Friday March 22nd
P3 @ 8:00pm - 3rd BlackHawks
3 vs. 5th Oilers
4
P3 @ 9:00pm - 1st RedWings
5 vs. 6th Sharks
3
Sunday March 24th
P3 @ 8:00pm - 2nd Flyers
3 vs. 4th Bruins
4
Week 4 - Semis - Friday April 5th
Semi 1 @ 8:00pm - 1st Seed RedWings
3 vs. 4th Seed Flyers
4 S/O
Semi 2 @ 9:00pm - 2nd Seed Oilers
5 vs.
3rd Seed Bruins
8
Consolation 1 - Sunday April 7th
Consolation 1 @ 8:00 PM 5th Seed BlackHawks
7 vs. 6th Seed Sharks
4
Championship - Friday April 12th
Championship @ 8:00 PM Winner Semi 1 Flyers
8 vs. Winner Semi 2 Bruins
6
Consolation 2 @ 9:30 PM Loser Semi 1 RedWings
4 vs. Winner Consolation 1 BlackHawks
1
Consolation 3 - Sunday April 14th
Consolation 3 @ 8:30 PM Loser Semi 2 Oilers
5 vs. Loser Consolation 1 Sharks
4
Masters
Week 1 - Sunday March 3rd
P1 @ 5:45pm - 4th Stars
7 vs. 7th Flyers
3
P1 @ 6:00pm - 1st Penguins
5 vs. 8th Sharks
0
P1 @ 6:45pm - 2nd BlackHawks
4 vs. 5th Bruins
2
P1 @ 7:00pm - 3rd Kings
2 vs. 6th RedWings
0
Week 2 - Sunday March 10th
P2 @ 5:45pm - 1st Penguins
4 vs. 5th Bruins
5
P2 @ 6:00pm - 2nd BlackHawks
2 vs. 6th RedWings
1
P2 @ 6:45pm - 3rd Kings
1 vs. 7th Flyers
2
P2 @ 7:00pm - 4th Stars
4 vs. 8th Sharks
3
Week 3 - Sunday March 17th
P3 @ 5:45pm - 3rd Kings
4 vs. 8th Sharks
0
P3 @ 6:00pm - 2nd BlackHawks
3 vs. 7th Flyers
5
P3 @ 6:45pm - 4th Stars
3 vs. 5th Bruins
1
P3 @ 7:00pm - 1st Penguins
5 vs. 6th RedWings
4
Week 4 - Sunday March 24th
P4 @ 5:45pm - 2nd BlackHawks
9 vs. 8th Sharks
3
P4 @ 6:00pm - 1st Penguins
7 vs. 7th Flyers
2
P4 @ 6:45pm - 4th Stars
8 vs. 6th RedWings
4
P4 @ 7:00pm - 3rd Kings
4 vs. 5th Bruins
1
Week 5 - (Semis) Sunday April 7th
Semi 1 @ 5:45pm - 2nd Seed Penguins
2 vs. 3rd Seed Kings
3 S/O
Semi 2 @ 6:00pm - 1st Seed Stars
6 vs. 4th Seed BlackHawks
1
Consolation 1 @ 6:45pm - 5th Seed Flyers
6 vs. 8th Seed Sharks
3
Consolation 2 @ 7:00pm - 6th Seed Bruins
1 vs. 7th Seed RedWings
5
Championship - Sunday April 14th
Championship @ 6:00 PM Winner Semi 1 Kings
4 vs Winner Semi 2 Stars
3 S/O
Consolation 3 @ 5:45pm - Winner Consolation 1 Flyers
7 vs. Winner Consolation 2 RedWings
8
Consolation 4 @ 7:30pm - Loser Semi 1 Penguins
7 vs. Loser Semi 2 BlackHawks
1
Consolation 5 @ 6:45pm - Loser Consolation 1 Sharks
4 vs. Loser Consolation 2 Bruins
7
Stoney Creek Oldtimers Hockey Association
https://scoha.com/page.php/2024Playoffs